niedziela, 27 października 2019

Pierwszy "Energa Cup" dla U-2 Bytów


Dzisiaj na stadionie Gryfa Słupsk przy ul.Zielonej odbył się pierwszy "Energa Cup" organizowany przez AP Gryf Słupsk. Udział brały zespoły  rocznika 2010 i młodsi.
Poniżej komplet wyników, klasyfikacja końcowa, oraz nagrody indywidualne.
Galeria będzie na dniach, więc bądźcie cierpliwi i zaglądajcie na stronkę ;)

Zapraszam do śledzenia FanPage oraz Instagrama


Każdy może mnie wspierać klikając w [TEN LINK]
Jeżeli choć trochę podobają Ci się moje "wypociny" nie skąp grosza :D 
Mecze Grupy A
  • Lew Lębork-AP Energa Gryf Słupsk(czerwoni) 2:1
  • KS Gryf Słupsk-Myśliwiec Tuchomie 1:1
  • AP Energa Gryf Słupsk(czerwoni)-KS Gryf Słupsk 1:2
  • GAP Bruskowo Wielkie-Lew Lębork 0:4
  • KS Gryf Słupsk-GAP Bruskowo Wielkie 2:0
  • Myśliwiec Tuchomie-AP Energa Gryf Słupsk(czerwoni) 0:3
  • GAP Bruskowo Wielkie-Myśliwiec Tuchomie 2:3
  • Lew Lębork-KS Gryf Słupsk 1:3
  • Myśliwiec Tuchomie-Lew Lębork 0:1
  • AP Energa Gryf Słupsk(czerwoni)-GAP Bruskowo Wielkie 7:0
Tabela Grupy "A"
  1. KS Gryf Słupsk 10 pkt. bramki 8-3
  2. Lew Lębork  9 pkt. bramki 8-4
  3. AP Energa Gryf Słupsk(czerwoni)  6 pkt bramki 12-4
  4. Myśliwiec Tuchomie  4 pkt bramki 4-7
  5. GAP Bruskowo Wielkie  0 pkt.bramki 2-16


Mecze Grupy B
  • Sparta Sycewice-Jantar Ustka 2:1
  • Gwardia Koszalin-U2 Bytów 0:2
  • Jantar Ustka-Gwardia Koszalin 0:3
  • AP Energa Gryf Słupsk(niebiescy)-Sparta Sycewice 1:3
  • Gwardia Koszalin-AP Energa Gryf Słupsk(niebiescy) 2:1
  • U2 Bytów-Jantar Ustka 3:0
  • AP Energa Gryf Słupsk(niebiescy)-U2 Bytów 0:3
  • Sparta Sycewice-Gwardia Koszalin 3:1
  • U2 Bytów-Sparta Sycewice 5:1
  • Jantar Ustka-AP Energa Gryf Słupsk(niebiescy) 6:1
Tabela Grupy "B"

  1. U2 Bytów  12 pkt. bramki 13-1
  2. Sparta Sycewice   9 pkt bramki 9-8
  3. Gwardia Koszalin  6 pkt bramki 6-6
  4. Jantar Ustka  3 pkt bramki 7-9
  5. AP Energa Gryf Słupsk(niebiescy)  0 pkt bramki 9-14

Mecz o miejsca 9-10
  • GAP Bruskowo Wielkie-AP Energa Gryf Słupsk(niebiescy) 1:1 karne 1:2
Mecz o miejsce 7-8
  • Myśliwiec Tuchomie-Jantar Ustka 1:3
Półfinał 1
  • KS Gryf Słupsk-Sparta Sycewice 2:2 karne 2:1
Półfinał 2
  •  Lew Lębork-U2 Bytów 0:2
Mecz o miejsce 5-6
  • AP Energa Gryf Słupsk(czerwoni)-Gwardia Koszalin 1:2
Mecz o miejsce 3
  • Sparta Sycewice-Lew Lębork 1:3
FINAŁ
  • U2 Bytów-KS Gryf Słupsk 2:0
TABELA KOŃCOWA

1 miejsce U2 Bytów


2 miejsce KS Gryf Słupsk

3 miejsce Lew Lębork

4.Sparta Sycewice
5.Gwardia Koszalin
6.AP Energa Gryf Słupsk(czerwoni) 
7.Jantar Ustka
8.Myśliwiec Tuchomie
9.AP Energa Gryf Słupsk(niebiescy)
10.GAP Bruskowo Wielkie 
Nagrody Indywidualne

Najlepszy Bramkarz Turnieju
Antolowicz Antek-Lew Lębork


                                 Najlepszy Strzelec Turnieju
                            Kowalczuk Aleksander-Lew Lębork

Najlepsi zawodnicy poszczególnych drużyn

Wszyscy uczestnicy "Energa Gryf Cup"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz